Вітаємо з Днем народження!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з Днем народження завідувача господарством – Олександра Георгійовича Зикова! Бажаємо порядку в роботі і оптимальних рішень, сміливих ідей та світлих думок, поваги оточуючих і любові сім’ї, доброго здоров’я і благополуччя!

Вітаємо з Днем народження!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає бухгалтера підприємства – Олену Олександрівну Величко з Днем народження! Бажаємо стабільності на роботі і вдома, гармонійного балансу та точності у всьому, міцного здоров’я, радості і щастя.

Вітаємо з 50-річчям!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає свого керівника – Миколу Михайловича Ковальчука з ювілеєм! 50 років – час, коли вже є життєвий досвід, і ще є сили, здоров’я і бажання використовувати цей досвід якнайкраще; Це час, коли із задоволенням пожинаєш плоди зробленого, і коли ще не пізно почати щось нове; Це час, коли Дім Любові, який ти будував усе своє життя, наповнений радістю близьких і рідних тобі людей та вірністю друзів. Миколо Михайловичу, бажаємо Вам натхнення в роботі, радості в сім’ї! Відчувайте життя «на повну» – будьте щасливі!

Обрані новини
 Архів
Пошук по тегам