31.10.2019

  На території Київської області розпочався місячник проведення спільних заходів по охороні громадського порядку, в якому беруть участь громадські формування та Муніципальні варти Київщини разом з Національною поліцією України.

    В рамках першого етап...

30.10.2019

    Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з днем народження Левенця Романа Вячеславовича, начальника відділу моніторингу та патрулювання! 

   Повсякденна відповідальна діяльність вимагає від вас повної відданості справі, подолання труднощів та високого проф...

29.10.2019

   В рамках міжнародної співпраці між містами-побратимами Ірпінь-Борна (Саксонія, Німеччина) в нашому місті почав реалізовуватися проект створення та функціонування добровільної пожежної охорони.

   Цього тижня добровільні пожежні міста Борна гостюватимуть в Ірпе...

27.10.2019

       Питання якості атмосферного повітря є надзвичайно важливим для всього світу. Ця проблема актуальна і в Ірпені. Протягом кожної осені можна спостерігати “білий смог”, який складається з диму, туману та пилу, часто з їдким запахом. Основними причина...

25.10.2019

  8 листопада 2019 року в актовій залі Ірпінської міської ради відбудеться ІІІ регіональний форум Київщини «Місцеве самоврядування. Безпека. Громада. Закон.»

 Тема форуму: Крок другий – ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА – МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА – ГРОМАДА – ЗАХИСТИМО СЕБЕ ТА НАЦІОНАЛЬ...

24.10.2019

   Сьогодні в Ірпені відбулась загальноміська толока з прибирання та благоустрою, до якої долучились працівники різних підрозділів виконавчого комітету Ірпінської міської ради, комунальних підприємств, установ і закладів міста. Всього спільними зусиллями понад 70-ти лю...

24.10.2019

   Колектив КП «Муніципальна варта» ІМР вітає з днем народження Сергія Вікторовича Санфірова, інспектора відділу контролю. Він – учасник бойових дій на Сході України, а наразі вже майже 3 роки працює у Муніципальній варті. Бажаємо Сергію Вікторовичу міцного здоров...

22.10.2019

   Традиційно в Ірпені восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Чому не можна спалювати листя? Подивіться на інфографіку від Міністерства екології та природних ресурсів України. 

...

Please reload

Обрані новини:

А ви знаєте до котрої години можна шуміти?

27/11/2019

1/6
Please reload

Нещодавні новини: