top of page

«Алкогольні підсніжники» – почастішали виклики щодо нетверезих осіб у безпорадньому стані

Почастішали виклики щодо людей, які прямо на вулицях «відключаються» і навіть непритомніють в результаті сильного алкогольного сп’яніння. Зараз це особливо небезпечно, адже людина напідпитку може заснути навіть в мороз прямо на вулиці. Декілька подібних заявок від небайдужих громадян надійшло до чергової частини Муніципальної варти за останні дні зими. В одному випадку у особи був безсудомний напад алкогольної епілепсії, спровокованої надмірним вживанням спиртних напоїв.

Прибувша на місце група швидкого реагування Муніципальної варти оцінює й перевіряє життєві показники таких «потерпілих», переводить в стабільне бокове положення, і контролює їх стан до прибуття викликаної швидкої допомоги. Діючи за протоколом надання першої домедичної допомоги, людину приводять до свідомості, якщо це не завдасть шкоду її організму. А по прибуттю медиків допомогають бригаді занести людину до санітарного транспорту.


І хоч вже наступила календарна весна – за прогнозами синоптиків, ще тривалий час очікуються стабільно низькі температури. Дуже багато смертельних випадків від переохолодження зафіксовано саме в стані алкогольного сп’яніння. Людина, прийнявши велику дозу міцного спиртного втрачає орієнтацію, її хилить на сон і вона може заснути прямісінько на вулиці, і, якщо її вчасно не знайдуть, через деякий час допомогти вже буде неможливо.


Якщо ви стали свідком подібних інциндетів, або самі потребуєте допомоги у критичній ситуації, звертайтеся за допомогою до Муніципальної варти Ірпінської міської ради, телефонуйте на нашу цілодобову «гарячу лінію» (073) 070-05-57 / (068) 379-92-27 / (04597) 60-400. За вказаними мобільними номерами також доступні месенджери Viber/Telegram/WhatsApp/Signal. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page