top of page

Муніципальна варта провела турнір із настільного тенісу

В минувшу суботу відбувся відкритий турнір Муніципальної варти з настільного тенісу.

Муніципальна варта Ірпеня збирає шанувальників настільного тенісу на відкритий турнір.

Основна мета спортивного заходу – пропаганда здорового способу життя, широке використання простих і здорових видів спорту – таких, як пінг-понг.


Настільний теніс вважається одним із найпопуляр­ніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуа­цію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.


Переможцем турніру став Андрій Котляр – старший інспектор служби патрулювання і реагування, друге місце посів Юрій Притисюк – інспектор служби патрулювання і реагування, на третьому місці Богдан Середенко – старший інспектор служби патрулювання і реагування. Вітаємо призерів із здобутою перемогою, а учасників з гарно проведеним часом!

По закінченню змагань переможець та призери отримали пам'ятні дипломи.
По закінченню змагань переможець та призери отримали пам'ятні дипломи.

Виражаємо вдячність Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі, та персонально директору Тарасову Володимиру Зіновійовичу і тренеру секції настільного тенісу Дьякову Ігорю Івановичу – за можливість проведення турніру на базі структурного підрозділу ДЮСШ – в залі Центру «Спорт для всіх».


Ірпінь – місто спорту!


🏓 Фотозвіт


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page