top of page

Афера провалилася: в Ірпені чоловік навмисно кинувся під авто (відео)

Ввечері 23 червня в Ірпені на вул. Центральна автівка збила пішохода. Проте міська камера відеоспостереження Муніципальної варти зафіксувала, що «потерпілий» інсценував інцидент — чоловік раптово вискочив на дорогу і сам кинувся на авто.


На відеозаписі видно, як «артист» дочекався, поки авто під'їде ближче, навмисно вискочив у недозволеному місці на дорогу і стрибнув на бік легкового автомобіля. Але мало того, що завдяки камерам відеоспостереження його спектакль провалився, так ще й унаслідок зіткнення із машиною чоловік отримав серйозну травму. Прибувший за декілька хвилин екіпаж Муніципальної варти викликав поліцію та швидку допомогу, контролюючи стан чоловіка до прибуття медиків.

Муніципальна варта продовжує відновлювати і оновлювати міську систему відеоспостереження. Минулоріч під час активних бойових дій телекомунікаційна мережа Муніципальної варти була знищена більш ніж на 80%. За рік роботи ми не тільки відновили роботу більшості камер, а й встановили багато нових з врахуванням набутого досвіду під час війни та регулярних відключень електроенергії.


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400.

Kommentarer


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page