top of page

А на вагу золота – кров: в Україні критично не вистачає донорської крові.

🩸8 лютого в Ірпінській міській поліклініці відбувся платний День донора. Співробітники муніципальної варти Ірпеня, як завжди, одними з перших долучились до благодійної справи – донації крові.

Донорство. Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради.

Донори крові рятують життя інших людей. Істина беззаперечна. Але таке відчуття, що почесний і поважний вчинок нині не в пошані.


На жаль, не можу не помітити, що останнім часом донорів в Ірпені, як і по всій Україні, стає менше і менше. Більшість людей здають кров лише на одноразовій основі. Тому часто донорів крові не вистачає, особливо ж ця ситуація загострилася під час карантину. Крові та її компонентів завжди бракує, бо люди продовжують хворіти, травмуватися, потрапляти в ДТП тощо. Зараз же, під час можливої ескалації на фронті, держава має бути забезпечена компонентами крові як ніколи!


Сьогоднішня акція з добровільного забору крові була організована традиційно для КНП “Київський міський центр крові“ на найвищому рівні. Дякую спеціалістам за роботу і гарне відношення до кожного відвідувача! Єдине зауваження – цього разу не було скриньки для благодійних пожертв.


Бути донором – це продовжити, а іноді й врятувати життя людини. Не потрібно думати, що це зробить за тебе хтось інший! В усьому світі розвинуте безкоштовне донорство, а у нас 70% донорів – це родичі або близькі тих, хто опинився в лікарні.


Здача крові відбувається під наглядом лікарів, тож боятися донорства не варто.

Кров у аптеці не купити! Даруйте життя іншим та будьте здорові самі!


Commenti


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page