top of page

Безпеку мешканців громади у вихідні дні забезпечували збільшені наряди правоохоронців

Громада Ірпеня доклала багато зусиль, щоб відновити нормальне повноцінне життя після закінчення бойових дій на її території. Зараз, навіть в умовах війни, в місті регулярно проводяться культурно-масові заходи.

На вихідних відбулись одразу 2 спортивні події. На стадіоні Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. Заріфи Алієвої пройшов Чемпіонат України з петанку серед жінок, на якому змагалися 8 команд із України. А на волейбольних майданчиках Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов турнір з волейболу серед команд навчальних закладів громади. Інспектори Муніципальної варти чергували та дбали про спокій та безпеку учасників та глядачів безпосередньо на місцях проведення заходів.

До безпекових заходів наприкінці тижня були залучені також бійці Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 — спільно з працівниками Національної поліції проводилось посилене відпрацювання території Ірпінської громади. Правоохоронці патрулювали вулиці та громадські місця, стежили за дотриманням громадянами правопорядку, здійснювали перевірку підозрілих осіб, автомобілів на блок-постах тощо.


Разом стоїмо на варті закону заради безпеки громадян!


留言


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page