top of page

Безпечна громада – спільними зусиллями!

Працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради є одночасно членами громадського формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта», яке тісно співпрацює з Ірпінським відділом поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.

Кількість викликів правоохоронців в нашому регіоні завжди є високою, а в теплі пори року – навантаження ще більше. Час від часу члени Ірпінської муніципальної варти заступають на чергування з групою реагування патрульної поліції, беруть участь в опрацюванні викликів громадян на лінію 102 з приводу адмінправопорушень, конфліктів, крадіжок, нанесення тілесних ушкоджень, недотримання правил безпеки дорожнього руху, та будь-яких інших правопорушень у межах своїх повноважень.


Також члени нашого громадського формування задіюються на чергуваннях разом із мобільною групою з протидії домашньому насильству під назвою «Поліна». Її основною метою є запобігання насильству за допомогою профілактичних заходів, своєчасне реагування у разі його вчинення, та вжиття заходів для його припинення.


З приходом тепла додається роботи і в медиків – частіше зустрічаються особи, що опинилися в безпорадному стані або стані, небезпечному для їхнього життя чи здоров’я, внаслідок вживання алкоголю, наркотичних засобів чи психотропних речовин. Таким людям інспекторами Муніципальної варти надається перша домедична допомога, і їх стан контролюється до прибуття швидкої допомоги.

Вкотре наголошуємо, що без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – робить громаду безпечною!


Якщо Ви стали свідком правопорушень – звертайтесь до Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) / (045 97) 60-400 (цілодобово), або до Національної поліції на лінію 102. Проводьте фото- та відеофіксацію правопорушення – завдяки цьому порушників гарантовано можна буде притягнути до відповідальності.

P.S. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page