top of page

Будьте уважні та обережні на дорозі: в Ірпені почастішали ДТП (Відео)

Фіксуємо значне зростання кількості дорожньо-транспортних пригод в нашій громаді. Серед найпоширеніших причин аварій – недотримання правил дорожнього руху та несприятливі погодні умови.

Безпечна їзда в негоду є надзвичайно важливою, адже допомагає уникати аварій та зберігає життя і здоров’я. Неправильна реакція на погодні умови може призвести до небезпечних ситуацій та аварій.


Закликаємо водіїв зважати на погодні умови, стежити за дорожньою обстановкою, бути максимально обережними за кермом та дотримуватись правил дорожнього руху. Бережіть себе, поважайте інших на дорозі, адже кожен із нас несе відповідальність за найдорожче – життя.

Пішоходам також слід підвищити пильність та бути максимально уважними під час ожеледиці: бути видимими, не перебігати слизьку проїжджу частину, рухатися не поспішаючи та не ковзаючись на льоду, особливо поблизу проїжджої дороги. Пам'ятайте, водієві важко відразу зупинити свою машину. І навіть якщо він вчасно натиснув на гальма і колеса зупинилися, і вже не крутяться то в ожеледицю вона продовжує ковзати з такою ж високою швидкістю за інерцією, і ще не скоро зупиниться.


Дорога не вибачає помилок, тож водіям і пішоходам важливо бути взаємно ввічливими, порядними та дотримуватися ПДР. Будьте обережні та здорові!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page