top of page

Бюро знахідок Муніципальної варти: втрачене і знайдене в Ірпені повертаємо власникам

«Що маємо – не бережемо, втративши – плачемо», - це мудре висловлювання якраз про тих людей, чиї речі волею долі опинилися в «бюро» знахідок на базі чергової частини Муніципальної варти в Ірпінській міській раді. Завдяки їм щасливчик може забрати втрачене, адже з вини власної неуважності люди втрачають що завгодно.

Муніципальна варта Ірпінської міської ради повертає загублені речі власникам

Загубити річ легко, а от повернути її завжди складно. В черговій частині Муніципальної варти діє своєрідне «бюро» знахідок. Зв'язки ключів та різного роду документи: паспорти, посвідчення водія, пенсійні, студентські – це основне з того, що знаходять наші інспектори при патрулюванні, або свідомі громадяни передають до чергової частини МВ. Далі йдуть гаманці, телефони, та різні дрібнички. Дуже багато люди гублять речей у святковий час, тому будьте уважні під час Новорічних святкувань! Все що вам потрібно, як власнику, при зверненні до Муніципальної варти Ірпінської міської ради за загубленою річчю – довести приналежність знайденої речі.


Не завжди виходить відшукати власників самотужки, і загублене майно може очікувати свого господаря тривалий час. Тому просимо поширити дану інформацію, щоби у людей, які щось загубили, були більші шанси повернути втрачені речі!


Контактні телефони цілодобової гарячої лінії Муніципальної варти – (045 97) 60-400 та (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp).

Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page