top of page

Бійці добровольчого батальйону Ірпеня «врятували» дрон підрозділу спецпризначення

Наприкінці минулого тижня на Київщині пройшли польові навчання добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади. Всі підрозділи детально відпрацьовували кожен навик, який знадобиться в реальних бойових діях.


У збройній боротьбі особливе місце займає система управління військами і постійна комунікація, забезпечення якої покладено на війська зв’язку. Бойова робота зв’язківців хоч і не виглядає видовищною, однак є надзвичайно важливою.


Відділення зв’язку під час кількаденних навчань тренувало нові для себе навички по розгортанню системи зв’язку в польових умовах. Однією зі складових тренувального процесу було встановлення антен зв’язку в лісистій місцевості на стовбурах дерев на висоті 10-15 метрів.


А через пару днів після навчань виникла необхідність застосувати тільки-но отримані навички вже для іншої справи. Представники однієї з силових структур не впорались із керуванням дроном як внаслідок той опинився поміж гілок сосни на висоті 25 метрів. Наші зв’язківці відгукнулись на прохання про допомогу та застосували нові навички альпінізму для порятунку дороговартісного безпілотника. Як це було дивіться у короткому відео:


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page