top of page

Викидання сміття у місцях, не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність!

До чергової частини Муніципальної варти звернулися громадяни з приводу засмічення по вул. Технологічній в м. Ірпінь. Водій вантажного мікроавтобусу Мерседес викидав сміття та побутові відходи. Зазначений автомобіль завдяки міським камерам відеоспостереження було відслідковано та зупинено в районі вул. Соборної. Наявна доказова база (фото та відео фіксація факту самовільного скидання відходів у невідведених місцях) стала підставою для складання протоколу про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустро, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Стихійні звалища – це біда практично всіх населених пунктів, і, на жаль, така проблема знайома і жителям Ірпінської громади. Контролюючі і правоохоронні органи не можуть бути скрізь і всюди. Камер відеоспостереження і фізичних постів неможливо розмістити біля кожного проблемного місця, і жоден бюджет не витримає фінансового навантаження для реалізації таких заходів.


Муніципальна варта дякує свідомим і небайдужим громадянам за своєчасне надання інформації щодо порушників, завдяки чому ми можемо оперативно реагувати та ефективно боротися з подібними ганебними явищами!


Що саме і як треба робити? Фіксувати «на гарячому» порушників і правопорушення. Проводити фото/відеофіксацію правопорушення — завдяки цьому порушників гарантовано можна буде притягнути до відповідальності, та зробити їх особи публічними.


Якщо Ви стали свідком подібних порушень звертайтесь до чергової частини Муніципальної варти ІМР: (073) 07-00-557 / (045 97) 60-400 (цілодобово). Зняті фото та відеоматеріали надіслайте нам за допомогою месенджерів Telegram, Viber або WhatsApp по вищезгаданому мобільному номеру.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page