top of page

Вихідні як будні: два дні з життя Муніципальної варти

Вихідні – це маленькі свята. Втім, не для всіх. Для екстренних структур це означає, як правило, підвищення навантаження – адже найбільше викликів надходить у вечір п’ятниці, в суботу та неділю.

Ці вихідні виключеннями не стали – заявок було вдосталь. Основні причини звернень до муніципальної варти Ірпеня: порушення правил благоустрою міста, особливо паління листя і сміття, розпивання спиртного в громадських місцях, порушення режиму тиші в нічний час. Почастішали виклики щодо людей, які прямо на вулицях «відключаються» і навіть непритомніють в результаті сильного алкогольного сп’яніння. Зараз, з приходом холодів, це стало особливо небезпечно, адже людина напідпитку може заснути і в результаті переохолодження померти.

Крім звернень громадян, деякі правопорушення та інцинденти, такі як ДТП, інспектори муніципальної варти виявили під час моніторингу камер системи відеоспостереження, або патрулюючи містом.

Також наші співробітники традиційно заступали на чергування до складу мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству – «Поліна». Її основною метою є запобігання насильству за допомогою профілактичних заходів, своєчасне реагування у разі його вчинення, та вжиття заходів для його припинення.


Інспектори Муніципальної варти Ірпеня входять до складу до спеціальної рейдової групи з перевірки дотримання карантинних норм. Представниками Держпродспоживслужби, поліції та муніципальної варти щоденно здійснюється контроль дотримання санітарних і протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання м. Ірпінь.

Вкотре наголошуємо, що без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, їх готовність співпрацювати з правоохоронними органами і аварійними службами – робить громаду безпечною!


Не будь байдужим – повідом! Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово. Телефони: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page