top of page

Все про технічний відділ Муніципальної варти

Навесні 2021 року припинилась діяльність комунального підприємства «Ірпінькомунікаціясервіс» Ірпінської міської ради шляхом його реорганізації через приєднання до Муніципальної варти. З тих пір комунальну телекомунікаційну мережу утримує і обслуговує КП «Муніципальна варта» ІМР.


Отримавши право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, перейнявши на свій баланс телекомунікаційну мережу і велику матеріально-технічну базу, значно зросла роль технічного відділу нашого підприємства.

Технічний відділ структурний підрозділ у складі Муніципальної варти, керівник і працівники якої відповідають за весь комплекс робіт, пов'язаний з первинним налаштуванням і підтримкою у працездатному стані обладнання нашої телекомунікаційної мережі. Від їх роботи залежить справне функціонування міської системи відеоспостереження, кнопок тривожного виклику в рекреаційних зонах Ірпеня, охоронного обладнання на комунальних об’єктах, що підключені на пульт центрального спостереження Муніципальної варти.


Також робітники цього невеликого, але значимого підрозділу займаються всім комплексом робіт із налагодження і обслуговування всіх наявних на підприємстві технічних пристроїв: від обладнання трьох серверних кімнат і відеостіни Ситуаційного центру, до комп'ютерного та іншого допоміжного устаткування.


Наразі було завершено облаштування і незабаром буде офіційно відкрито Ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади, який слугуватиме для оперативного прийняття управлінських рішень, контролю і моніторингу різних ситуацій, об’єктів і процесів.

В подальших планах і задачах тех. відділу Муніципальної варти продовження обладнання рекреаційних зон Ірпеня рупорними гучномовцями для інформування і оповіщення населення, та створення безкоштовних WiFi зон для їх відвідувачів.


Нагадуємо всім операторам/провайдерам телекомунікацій нашого регіону, а також підприємствам та громадянам! У разі виявлення фактів несанкціонованого підключення, використання чи псування комунальних телекомунікаційних мереж винні посадові особи або громадяни будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності. Всі незаконні під'єднання і незаконно встановлене мережеве обладнання на об'єктах комунальної власності буде демонтовано.

Обладнання Муніципальної варти Ірпеня відповідним чином промарковано.
Обладнання Муніципальної варти Ірпеня відповідним чином промарковано.

Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page