top of page

Вівторок – і знову новий тренінг!

Не зупиняємося і продовжуємо надалі проводити тренінги з першої домедичної (догоспітальної) допомоги. Цього разу, 26 березня, проведено тренінг з надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях педагогічному колективу Ірпінського ліцею №2.

Двадцять п’ять учасників, двадцять п’ять педагогів чотири години відпрацьовували навички за алгоритмом C-A-B-C. Ми не викладаємо на стільцях і за партами. Мінімум теорії, максимум практики. Відпрацювання на манекенах, на собі і на колезі. Завдання таких тренінгів – це розуміння алгоритму (порядку) дій і формування м’язової пам’яті. Складові і результативність першої допомоги це: порядок дій згідно алгоритму, знання і навички, життєвий досвід та імпровізація.

Це знання, які рятують життя. Рухаємося далі. Кожного тижня запити на нові тренінги. Реєстрація на проведення групових тренінгів за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні на фейсбук-сторінці Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування. Наголошуємо – наші тренінги проводяться на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.


Hozzászólások


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page