top of page

Відбулося відпрацювання навичок ефективної взаємодії працівників Муніципальної варти в «двійках»

Сьогодні пройшло тренування з відпрацювання навичок ефективної взаємодії працівників Муніципальної варти Ірпеня в «двійках». Мета тренувань – відпрацювання злагодженості і вміння прийняття вірних рішень в малих групах. Для цього був обраний незвичний формат – проведення змагань із спортивного орієнтування в Ірпінському лісі.

Спортивне орієнтування замість звичних для нас тренувань: відпрацювань прийомів, навичок самозахисту, застосування спецзасобів тощо – було обране не просто так. В цьому виді спорту присутнє гармонічне поєднання фізичних навантажень, психологічних якостей, інтелекту та координації рухів, а змагання груп дозволяють відпрацьовувати стратегію, тактику і взаємодії в двійках. Змагалися і перемогли ті, хто найкраще в своїй двійці змогли відпрацювати злагоджено, обрали вірну переможну тактику і максимально використали рекомендації, які були надані учасникам на передстартовому брифінгу.


Для багатьох сьогоднішніх учасників спортивні карти з орієнтування були новинкою, тому на меті було не влаштувати складну трасу, а створити оптимальні умови для злагодження дій співробітників в парі. Завданням «двійок» було обрання таку стратегію і тактику, яка б дозволила якнайшвидше дістатись фінішу, виконавши відповідні умови відмітитись мінімум на восьми контрольних пунктах (у будь-якій послідовності), зробивши фото-підтвердження присутності на них.

Контрольні пункти встановлюються на точкових орієнтирах, нанесених на карту. Це єдиний вид спорту, де можна повернутися назад, якщо невдало вибраний маршрут, і шукати найкращий варіант з маси можливих.
Контрольні пункти встановлюються на точкових орієнтирах, нанесених на карту. Це єдиний вид спорту, де можна повернутися назад, якщо невдало вибраний маршрут, і шукати найкращий варіант з маси можливих.

Приємно відзначити, що всі команди показали достойний рівень злагодженості дій та велику швидкість. А так як дане тренування проводилось у формі змагань – то на переможців чекали приємні сюрпризи! Дякуємо команді «Kyiv region O-team» за допомогу в організації і проведенні заходу! Ірпінь – місто спорту та здоров'я!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page