top of page

Відбулись підсумкові збори громадського формування «Ірпінська муніципальна варта» за 2021 рік

11 грудня в приміщення актової зали Ірпінської міської ради відбулись загальні збори учасників громадського формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта».

Під час засідання члени громадського формування заслухали короткий звіт за підсумками роботи формування в 2021 році.


Були прийняті зміни до статуту (у зв'язку з реформою в системі органів внутрішніх справ і останніми змінами в адміністративно-територіальному устрої). Статут буде перепогоджено з Головним управлінням Національної поліції в Київській області і на виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.


Під час заходу одностайно переобрано начальника штабу «Ірпінської муніципальної варти» – Ковальчука Миколу Михайловича. Окрім того, затверджено персональний склад штабу, призначено заступником начальника штабу – Широкова Олексія Миколайовича, секретарем штабу – Левенця Романа В’ячеславовича. Ревізійну комісію ГФ обрано в наступному складі: Негреша Дмитро Михайлович – голова ревізійної комісії, Колєсніков Анатолій Дмитрович – член ревізійної комісії, Котляр Андрій Володимирович – член ревізійної комісії.


Також прийнято рішення про створення на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради спеціалізованого загону сприяння Національній поліції. Командиром загону обрано Боєправа Віктора Валерійовича.

Однією з ключових подій зборів стало вручення жетонів з індивідуальним особистим номером дійсним членам громадського формування, які безпосередньо задіяні в патрулюваннях, заходах по охороні громадського порядку, оформленні адмінматеріалів на правопорушників тощо.

Для більшої публічності начальник штабу вручив учасникам ГФ знаки ідентифікації: номерні жетони формування.
Для більшої публічності начальник штабу вручив учасникам ГФ знаки ідентифікації: номерні жетони формування.

Ірпінський міський голова Олександр Григорович Маркушин, який був присутній на заході, відзначив ефективну роботу громадського формування, висловив вдячність його учасникам за вагомий внесок у безпеку на території громади, та запевнив у подальшій всебічній підтримці формування зі сторони міської влади Ірпеня.

Ірпінський міський голова Олександр Григорович Маркушин

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page