top of page

12.02.22р. - Ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади інформує.

Інформація від Ситуаційного центру – 12 лютого 2022 року

9-го лютого вийшов наш перший сюжет.

Що таке ситуаційний центр? Напевно цікавить багатьох. Тому починаємо цикл сюжетів і знайомимо громаду з роботою Ірпінського ситуаційного центру.

Ситуаційний центр – це цілодобовий підрозділ, призначений для моніторингу і оперативного реагування на правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події. Він безпосередньо взаємодіє з усіма структурами життєзабезпечення і сервісу, комунальними і екстреними службами та правоохоронними органами. До ситуаційного центру стікається і обробляється інформація зі всієї Ірпінської громади.


З чого все починалось? 2016 рік 4 монітори, кілька десятків міських камер відеоспостереження – таким був старт чергової частини. З часом чергова частина розвивалась – постійно з'являлося нове обладнання, розширювався її функціонал. Проте це все було в рамках маленького тісного приміщення, сильно обмеженого в можливостях реалізації всіх задумів.


Тепер це вже в минулому. Колишня чергова частина – для нас вже історія, і ця історія стала частиною детективного серіалу «Провінціал».

Зйомки проходили минулому році в Ірпені, зокрема в нашій черговій частині. За період від зйомок до прем'єри серіалу стара чергова частина перемістилась в просторе, сучасне, комфортне приміщення.


В листопаді 2021 року в Ірпінській міській раді відбулась презентація Ситуаційного центру нашої громади на базі Муніципальної варти.


Так відбулася трансформація чергової частини в ситуаційний центр.


Сьогодні ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади об’єднує в собі найсучасніші комунікаційні засоби і спеціалізоване програмне забезпечення з можливістю підключення додаткових модулів.


Нам є що згадати, і нам є чим пишатися!

Далі – більше корисної і цікавої інформації.
▪ Інстаграм: instagram.com/munvartairpin

▪ Telegram-канал: t.me/vartairpin

▪ Канал на YouTube: youtube.com/channel/UCXb-JiIbSlebx3GmQ6pdCEg

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page