top of page

Візерунки на військовому приладді. В Ірпені діти розмалювали військові атрибути

В Ірпені діти взяли участь у патріотичній акції – розмалювали залишки від снарядів та іншої зброї, які згодом будуть продані на благодійному аукціоні.


Навесні ірпінська служба розмінування організувала лекцію із мінної безпеки для вихованців та педагогів Ірпінського центру позашкільної освіти. Тоді ж ми запропонували вихованцям центру розписати відстріляні та знешкоджені фрагменти боєприпасів, на що діти охоче відгукнулися. Кожен з них був знайдений нашими саперами в Ірпінській громаді, та має свою історію. Це був звичайний металобрухт, який невдовзі перетворився на вироби мистецтва.

Речі, створені нашими талановитими ірпінськими дітьми з відходів російсько-української війни, стали символами стійкості, прикладом того, як українці не здаються, як вміють креативити у волонтерстві та підтримувати своєю творчістю інших.


Сердечно дякуємо колективу та вихованцям Ірпінського центру позашкільної освіти, які створили справжню красу. Цей холодний метал, що ніс у собі смерть, діти на заняттях «Петриківський розпис» та «Живопис» переформатували в особливі арт-обʼєкти, доводячи, що життя переможе смерть, світло − темряву, а Україна здолає ворога у цій жорстокій війні.


У проєкту є благодійна мета: усі вироби будуть реалізовані на аукціоні, а кошти витрачені на закупівлю засобів індивідуального захисту саперів для проведення робіт із розмінування. Про початок онлайн-аукціону та умови участі у ньому ми з часом оголосимо на наших сторінках в соцмережах. Слідкуйте за нами в Facebook, Instagram або Telegram.

Вихованці Ірпінського центру позашкільної освіти переплюсовали енергетику мілітарних предметів в арт-об’єкти

コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page