top of page

Вітання з Великоднем!

Муніципальна варта щиросердечно вітає всіх мешканців Ірпінської міської територіальної громади громади з величним святом Великодня!

Зичимо Вам та Вашим родинам добра, радості, благополуччя, злагоди на довгії літа, миру і спокою в душі! Бажаємо стійкості та мужності у подоланні життєвих випробувань, здійснення всіх високих задумів і світлих сподівань! І нехай всіляка біда обходить Вас стороною!


Цьогоріч зустрічаємо Великдень в нелегкий час, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас.


Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій, саме завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Доземно вклоняємось Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, яку вони щоденно проявляють.

Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклали своє життя за Батьківщину. На жаль, вони ніколи не зустрічатимуть Великдень разом з нами.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на перемогу добра над злом. Україна вистоїть. Україна ПЕРЕМОЖЕ. Не втрачайте віри, любіть, даруйте надію своїм ближнім.


Забезпечували публічну безпеку і порядок сьогодні поблизу ірпінських храмів під час освячення пасок та Великодніх богослужінь співробітники поліції, муніципальної варти Ірпеня та добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1.

Мирних вам свят!


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page