top of page

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Сьогодні медпрацівники Ірпеня та всієї України відзначають своє професійне свято. Прийміть найщиріші вітання — дозвольте подякувати за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини!

Шановні, дорогі представники медичної галузі! Майже півтора року ви фактично перебуваєте на неоголошеній «ковідній» війні. Віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів, жертвуєте здоров’ям і навіть життям. Низький вам за це уклін. На щастя, епідеміологічна ситуація в Україні покращилась, і є надія, що найскладніші часи вже позаду, і скоро ми зможемо повернутися до звичного режиму роботи.


Часто ви приїжджаєте на виклики до осіб, або приймаєте пацієнтів, котрі «підігріті» алкоголем чи знаходяться під дією наркотиків. Ми, як ніхто інші, знаємо, що ваша робота не легка, а інколи й вкрай ризикована. Всім медикам: лікарям, медсестрам, санітаркам, лаборантам – людям, для яких немає чужого болю, від імені всіх працівників Муніципальної варти Ірпінської міської ради дякуємо за вашу роботу та службу громаді, за людяність та відданість своїй справі! Міцного здоров’я, професійних успіхів та добробуту у ваших родинах!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page