top of page

Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Ірпеня!


Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Ірпеня, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Ірпеня, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме від професіоналізму, сумління та працьовитих рук комунальників залежать обсяг та якість щоденних і життєво необхідних послуг, комфорт кожного будинку і кожної родини, а також загальний соціальний настрій суспільства.


Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів міста ще не прокинулась. Ви створююте належні умови проживання та побуту населення – підтримуєте охайність і чистоту вулиць, тепло і затишок в оселях, надаєте доброякісні побутові послуги тощо. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Ваша робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.


КП «Муніципальна варта» ІМР висловлює щиру вдячність всім працівникам та ветеранам комунальної галузі Ірпеня! Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені людською довірою і повагою, впевненістю у надійному та стабільному майбутньому. І пам'ятайте, що ви завжди можете розраховувати на нас. Віримо, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо територію нашої рідної Ірпінської міської територіальної громади ще більш гарною, затишною і безпечною!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page