top of page

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Ірпінь поринає у святкування дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового. І поки жителі та гості міста відпочиватимуть, поліція та муніципальна варта буде поруч – робитимуть все для того, щоб люди почували себе комфортно та безпечно!

Під час новорічних та різдвяних свят правоохоронні та рятувальні служби міста перейдуть на посилений режим чергування, адже необхідно тримати на контролі і забезпечувати безпеку на кожному заході, в кожному місці масового перебування громадян.


Щорічно біля місцевої ялинки безліч ірпінчан та гостей міста гуртуються, аби разом зустрічати свята. Цей рік не буде винятком – сьогодні о 17:00 на центральній площі Ірпеня засвітиться вогнями головна ялинка міста та урочисто, з цікавою розважально-анімаційною програмою, відкриється «резиденція Святого Миколая».


Вітаємо з Днем Святого Миколая всіх жителів Ірпінської громади, а особливо – наших юних земляків! Сердечно бажаємо світлого щастя і доброї дороги до успіху, звершення заповітних бажань і щирих сподівань.

Вірте в диво і робіть його самі!

Гарного і веселого вам свята!


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page