top of page

Вітаємо з Днем Соборності України!

Муніципальна варта Ірпінської міської ради вітає з одним із найважливіших національних свят – Днем Соборності України.

22 січня 1919 року навіки залишиться в історії українського народу як величне національне свято. 103 роки тому було проголошено Акт злуки, що фактично об’єднував український народ – Схід та Захід, розділений історією та кордонами інших держав.


День Соборності – свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави. Всі ми несемо велику відповідальність за збереження цих найбільших цінностей країни. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.


Шановні жителі Ірпінської громади! Дорогі земляки! В цей день, який символізує єдність земель України, дозвольте побажати усім вам злагоди, взаєморозуміння, чуття єдиної родини, мудрості, аби зберегти те добре, що маємо. Пам’ятайте, наш добробут, як і успішність всієї України, залежить, передусім, від нашої єдності та спільної праці, спільних зусиль. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.


Без єдності немає незалежності.

Єднаймося, бо в цьому наша сила!


З Днем Соборності!

Вітання з Днем Соборності України!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page