top of page

Вітаємо нашого друга, волонтерку Оксану Машовець з отриманням медалі «За заслуги перед містом Ірпінь»!

Вітаємо доброго і надійного друга наших саперів — ірпінчанку Оксану Машовець з отриманням медалі «За заслуги перед містом Ірпінь»!

Оксана — засновниця благодійного фонду «Арета», відома волонтерка, яка сприяє війську з 2014 року. Вона активно допомагає Силам Оборони України — 3 ОШБр, підрозділам сил ППО, 31 ОМБр, підрозділу ГУР, Кавказькому легіону та іншим, які виборюють нашу незалежність, транспортом та його ремонтом, дронами, РЕБами, генераторами та іншим.


Оксана регулярно допомагає й Ірпінським саперам — минулоріч завдяки фонду вона зібрала кошти та придбала підводний дрон для виявлення нездетонованих вибухонебезпечних предметів у водоймах громади і подальшого їх вилучення. А наприкінці року вона організувала і успішно закрила великий збір на сертифіковані захисні комплекти для розмінування.


Дякуємо Вам за віддану працю. Бажаємо міцного здоров’я, завжди залишатися доброю, щирою і такою відданою волонтерству людиною. Цінуємо, поважаємо!


І вдячні всім тим, хто допомагає в цей важкий для України та українців час! Офіційний сайт Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „АРЕТА“»: https://areta.com.ua/


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page