top of page

Вітаємо переможців регіонального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Інструкторський склад Добровольчого формування ІМТГ і Муніципальної варти проводив підготовку команд Ірпінської громади до  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 17-18 травня на території Ірпінського академічного ліцею «Мрія» відбувся регіональний етап «Джури».  


Сильні, вмотивовані, з хорошим настроєм та готові перемагати – в змаганнях брали участь 8 команд ЗЗСО Ірпінської громади: Ірпінський ліцей №1; Ірпінський ліцей №2; Ірпінський ліцей №3; Ірпінська гімназія «Освіта»; Ірпінський академічний ліцей «Мрія»; Ірпінський академічний ліцей НУБіП України; Михайлівсько-Рубежівський ліцей; Козинцівська гімназія. Молодь проявила неабиякі зусилля й здібності, справжню згуртованість і дружність. Стомлені, але щасливі і з невгасимим вогнем у серцях. Так тримати!


Переможцем регіонального етапу гри «Джура» став рій «Козацький рід» Михайлівсько-Рубежівського ліцею. Сьогодні від імені інструкторського складу привітали команду переможців і передали для подальшого відпрацювання навичок з тактичної медицини навчальні девайси: турнікети, гомеостатичні бинти, еластичні бинти і компресійний бандаж.


Наші вітання переможцям та призерам! Бажаємо успіхів у наступних етапах!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page