top of page

Вітаємо співробітника Муніципальної варти Ірпеня з набуттям повноважень депутата місцевої ради!

Сьогодні зранку відбулась тридцята сесія Ірпінської міської ради VІІІ скликання, у якій взяли участь нові депутати, серед них — Михайло Лакей, співробітник Муніципальної варти Ірпеня.

Фото - інформаційне агенство ITV

Лакей Михайло Миколайович – корінний ірпінчанин, тренер з хортингу та кросфіту, голова Ірпінської федерації хортингу та ГО «Перший номер», член Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1, а також – фахівець з розмінування.


Він – талановитий і простий, люблячий і скромний, сміливий і цілеспрямований. Спортивний тренер, який вкладає у фізичне виховання дітей усього себе й щиро вірить у всіх своїх вихованців. Фатальна дата – 24.02.2022 тимчасово змінила його діяльність. Михайло став захисником з позивним «Тренер».


Після звільнення міста пройшов навчання та отримав фахову кваліфікацію за професією Сапер (розмінування), займається розмінуванням території Ірпінської громади – важливою, серйозною і небезпечною роботою. Також Михайло проводить лекції по мінній безпеці для дітей і викладачів, допомогає проводити тренінги з тактичної медицини та евакуації.


Колектив Муніципальної варти щиро вітає Михайла з отриманням нового статусу, з новим досягненням! Знаючи Михайла він буде таким депутатом, за якого точно не буде соромно. Сил, наснаги, терпіння, оптимізму, успіхів, і не зупинятися на досягнутому!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page