top of page

Вітаємо Ірпінську громаду з Днем вишиванки!

Шановні жителі громади! Вітаємо зі святом символу самобутньої та неповторної української культури – з Днем вишиванки! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Де б не жили, де б не перебували зараз українці – сьогодні на чоловіках, жінках, дітях яскравіють вишиванки – ознака національної ідентичності.

Популяризуймо своє національне. Пишаймося, що ми українці! Сьогодні ворог нищить наші міста, щоб вони стали непридатними до життя, але українська культура, яка протягом століть створювалася предками, ніколи не зникне.


То ж вдягайте вишиванку на свято та у будній день. Це духовна броня українців. Приємно бачити святково вдягнених у традиційні національні вишиті сорочки людей різного віку, різних професій, з різними поглядами.


У День вишиванки наша громада, на жаль, вчергове об’єднана жалобою, адже сьогодні ми попрощаємось з іще одним воїном 56-річним Віталієм Димарчуком…Вічна слава!


Бажаємо всім нашим захисникам, аби вишиванка оберігала кожного від ворожих куль, а усім нам – мирного неба після перемоги над рашистською нечистю! Пам'ятайте, що ми – українці й зможемо все!


コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page