top of page

В центрі Ірпеня збили дівчину, - ВІДЕО

Ввечері 14 травня міські камери відеоспостереження Муніципальної варти зафіксували дорожньо-транспортну пригоду за участю легкового автомобіля та пішохода. Водій не вжив заходів щодо зменшення швидкості та здійснив наїзд на дівчину на нерегульованому пішохідному переході через вул. Соборна. Постраждалу лікарі доставили до медичного закладу.

Увага! Містить кадри, не рекомендовані до перегляду неповнолітнім, вагітним та людям з слабкою психікою


Водії, не забувайте, що ви керуєте джерелом підвищеної небезпеки і саме на вас лягає найбільша відповідальність за безпеку, тому будьте максимально уважні та обережні на дорогах! Рухаючись автошляхами, Ви, шановні учасники дорожнього руху, не раз бачили наслідки дорожньо-транспортних пригод. А ось чи задумувалися ви, що за багатьма випадками – людські трагедії, обірване життя? Мабуть не завжди. Тому що часто чуже горе ми розуміємо тільки через призму свого.


Закликаємо ретельно виконувати усі вимоги Правил дорожнього руху, бути особливо пильними у населених пунктах та наближаючись до пішохідних переходів, перехресть, навчальних закладів. Ні в якому разі не сідайте за кермо в нетверезому стані, не перевищуйте дозволеної швидкості та постійно стежте за дорожньою ситуацією, особливо уважно – в таких людних місцях.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page