top of page

В Ірпені борються з рекламою Telegram-каналів із продажу наркотиків

Напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, який відзначається 26 червня, Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України спільно з Ірпінською муніципальною вартою провели вуличну акцію проти розповсюдження наркотиків.

 International Day against Drug Abuse and Illicit Trafficking, or World Drug Day. Irpin 2021
International Day against Drug Abuse and Illicit Trafficking (World Drug Day). Irpin 2021

Наркоманія, крім негативного впливу на здоров'я людей, супроводжує різні форми злочинності, тому що, по-перше, з метою отримання наркотиків особи з наркозалежністю вчиняють тяжкі й особливо тяжкі корисливі і корисливо-насильницькі злочини. По-друге, наркомани часто чинять злочин під безпосереднім впливом наркотиків на психіку. Взаємозв'язок наркоманії і злочинності виявляється також у вчиненні протиправних дій, пов'язаних із незаконними операціями з наркотиками (виготовлення, збереження, збут, придбання).


На жаль, в Ірпені досить гострою є проблема реклами телеграм-каналів по збуту наркотиків, яка здійснюється шляхом нанесення графіті на паркани, будинки та стіни приміщень.


Сьогодні співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю в Київській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції України спільно з працівниками Муніципальної варти Ірпеня пройшли вулицями міста та замалювали балончиками назви телеграм-каналів завдяки яким розповсюджуються наркотики. Ліквідація таких написів є одним із заходів протидії та перекриття можливих шляхів збуту заборонених речовин. Тільки завдяки зусиллям спільної боротьби можна розраховувати на позитивні результати у вирішенні глобальної проблеми сучасності — наркоманії.


Очистимо наше місто разом! Кожен бажаючий може зробити свій внесок у боротьбу з «наркотичним злом» — надсилати скарги на канали зі збуту наркотиків в телеграмі, долучатись до подібних акцій, або повідомити про рекламне графіті на цілодобову «гарячу лінію» МВ: 📱 (073) 07-00-557 (робіть фото- та/або відеофіксацію графіті з прив'язкою до місцевості, та надсилайте месенджерами Telegram або Viber або WhatsApp). Ірпінь без наркотиків!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page