top of page

В Ірпені встановили ще одну тривожну кнопку для зв’язку з «Муніципальною вартою» (відео)

В Ірпені з’явилася ще одна «тривожна кнопка» – пристрій для цілодобового екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти». Цього разу його встановили біля центрального входу в міську раду. Репортаж інформаційного агенства ITV.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради:

«У нічний час, у неробочий час, коли не працює міська рада, або у святкові дні, у вихідні будь-який громадянин може зв’язатися через цей пристрій з нашим оперативним черговим».


Олександра Страдецька, журналістка: «Скористатися пристроєм екстреного зв’язку можна, якщо ви, наприклад, стали свідком правопорушення чи будь-якої іншої екстреної ситуації і не знаєте, як вам діяти. У такому разі просто натискаєте кнопку й говорите в гучномовець, що у вас сталося».


Черговий «Муніципальної варти» з’ясовує ситуацію і залежно від неї діє далі. Нерідко люди розгублюються в екстремальних обставинах, не знають, як краще вчинити. І тоді їм на допомогу приходить група швидкого реагування.


Роман Левенець, начальник Ситуаційного центру КП «Муніципальна варта»: «Після того, як я з’ясовую причину дзвінка, ми за потреби відправляємо групу реагування на місце події. (Інспектори) консультують людей з приводу того, що потрібно робити в певних ситуаціях».


Микола Ковальчук: «Якщо треба буде викликати або поліцію, або ДСНС, або швидку допомогу чи іншу службу вже черговий буде приймати рішення».


Нагадаємо, першу кнопку оперативного зв’язку з «Мунвартою» встановили в Ірпені ще 4 роки тому – в школі №1. Зараз же по всьому місту їх установлено більше 50 – не лише в освітніх, а й в інших комунальних закладах, у парках та скверах.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page