top of page

В Ірпені запрацював національно-патріотичний гурток "ОПІР"

Національно-патріотичний гурток "ОПІР" створений на базі Ірпінської центру позашкільної освіти при підтримці Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади та Муніципальної варти Ірпінської міської ради.

Мета створення – це розвиток у молоді патріотичної свідомості, готовності самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі захисту територіальної цілісності України.


Керівник гуртка Михайло Лакей – корінний ірпінчанин, тренер з хортингу та кросфіту, голова Ірпінської федерації хортингу та громадської організації "Перший номер", працівник Муніцивальної варти ІМР і член Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади.


16 грудня пройшло перше тренування учасників гуртка "ОПІР" за участю члена Молодіжного парламенту Ірпеня Ростислава Чернобрового, та бійців 3ОШБр "Професор" і "Дєд", які на запрошення Муніципальної варти та ДФТГ поділилися своїми знаннями та досвідом з молоддю. Учасники провели заняття з тактики:

  • правила безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю;

  • положення для ведення вогню;

  • комунікація на полі бою;

  • техніка маневрування на полі бою зі зброєю;

  • бойові порядки, дії у складі малих тактичних груп під час бою;

  • ведення кругової оборони.

Практичний вишкіл – це дієве навчання і можливість попрацювати над помилками та виправити їх, фізичне, моральне загартування та формування почуття військового братерства.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page