top of page

В Ірпені знайшли міну часів Другої світової війни

Минулого тижня в Ірпені неподалік житлового комплексу «Грін Ярд» по вул. Білокур місцевий мешканець натрапив на мінометну міну ще часів II Світової війни.

Чоловік знайшов предмет, схожий на боєприпас, на відкритій території коли шукав металолом, та сповістив про знахідку чергову частину Муніципальної варти Ірпеня. Після його повідомлення на місце одразу виїхала група наших саперів служби розмінування. Було виявлено і вилучено стару іржаву 81-мм німецьку мінометну міну. Згодом вибухонебезпечний предмет був переданий фахівцям ДСНС для знешкодження.


Ця небезпечна стара знахідка показує, що будь-якої миті людина може натрапити на відголоски не тільки нинішньої, а й навіть давно минулої війни.

Нагадуємо громадянам, що всі боєприпаси, а особливо старі, можуть таїти в собі неабияку небезпеку для оточуючих, а тому їх не треба рухати, переміщати, та ні в якому разі не розбирати. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про вибухонебезпечні предмети. Решту мають робити сапери.


Негайно повідомляйте про небезпечні знахідки за номером «101» або «102»!

У випадку виявлення зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів на території Ірпінської міської територіальної громади, або якщо ви потребуєте обстеження на їх наявність, телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти за телефонами: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. Фото та відеоматеріали надсилайте нам за допомогою месенджерів Telegram/Viber/WhatsApp або Signal по вищезгаданим мобільним номерам.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page