top of page

В Ірпені каратимуть порушників комендантської години і режиму торгівлі алкоголем

Відзавтра в Ірпені проводитимуться заходи, спрямовані на виявлення порушників комендантської години та підприємців, які торгують спиртним у недозволений час. Про це на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міськради повідомив міський голова Олександр Маркушин.

«У нас комендантська година з 23:00 до 5:00. У суботу буде відпрацювання в Ірпінській громаді. Ми підіймаємо наш батальйон, буде поліція, військова служба правопорядку і буде наш воєнком. Усі порушники комендантської години будуть отримувати повістки від військкомату на фронт. У суботу, я думаю, ми призвемо багато людей. Зокрема тих, хто хоче пиячити замість того, щоб воювати», – сказав міський голова.


Він також попередив, що люди, які повертатимуться в місто після 23:00, «будуть ночувати в автомобілях до ранку».


«Є правила, є закон, який сьогодні працює в Україні, є розпорядження нашого губернатора – у нас діє комендантська година. Якщо хтось розслабився, то я хочу всім нагадати, що на сьогоднішній день є війна. Усі свідомі люди мене зрозуміють. Ті, хто не розуміє – а зараз з’явилося багато диванних експертів – зрозуміють, коли будуть притягнуті до відповідальності», – наголосив міський голова.


За його словами, підприємці, які порушують установлений у воєнний час режим продажу алкоголю, також притягатимуться до адміністративної відповідальності.


«У ресторанів і кафе є можливість продавати алкоголь до закриття, а магазини продають тільки до 16:00. Ті підприємці, які це порушують, будуть оштрафовані», – підкреслив Олександр Маркушин.


Нагадуємо, що З 12 травня в Ірпені та на всій території Бучанського району послаблено обмеження щодо торгівлі алкогольними напоями. Про це йдеться у розпорядженні начальника Бучанської районної військової адміністрації. “Наказом начальника Бучанської районної військової адміністрації Миколи Ляшенка, з 12 травня 2022 року на території Бучанського району Київської області дозволено продаж алкогольних напоїв в період з 10:00 до 16:00”, – йдеться у документі.

на всій території Бучанського послаблено обмеження щодо торгівлі алкогольними напоями

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page