top of page

В Ірпені незаконно продавали ялинки: правопорушник притягнутий до відповідальності

В розпалі різдвяно-новорічні свята, невід’ємним атрибутом яких є ялинка. Щороку Муніципальна варта закликає ірпінчан купувати ялинки лише на офіційних торговельних точках, та публічно попереджає підприємців, що в нашому місті в передноворічний період здійснюється цілодобовий контроль і перевірка законності реалізації святкових хвойних дерев. Це дало свої плоди – за останні роки в Ірпені майже не було зафіксовано наявності точок з продажу «нелегальних» ялинок. І хоча ця тенденція зберігається, цього сезону без одного ганебного випадку торгівлі нелегальними новорічними деревами не обійшлося під Новий рік «гастролери» вирішили влаштувати незаконний ялинковий базар прямо в центрі міста.

Інспектори Муніципальної варти Ірпеня протидіють торгівлі браконьєрськими ялинками
Інспектори Муніципальної варти Ірпеня протидіють торгівлі браконьєрськими ялинками

Незаконна точка торгівлі новорічними красунями була виявлена по вул. Центральна (між парковкою супермаркету «NOVUS» та зупинкою маршрутних таксі біля вокзалу). Після першого ж заданого питання горе-продавцю інспекторами Муніципальної варти, стало зрозуміло – ці півтора десятка ялин і сосен отримані злочинним браконьєрським шляхом. Чоловік не мав ані дозволу на встановлення точки торгівлі, ні обов'язкових документів для продажу ялинок, а самі дерева були без захисних бирок зі штрих-кодом.


В результаті правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності – інспекторами Муніципальної варти було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КУпАП (з конфіскацією предметів торгівлі), та направлено до суду.


Шановні громадяни, не купуйте деревця незаконного походження та не сприяйте незаконному промислу, адже саме попит створює пропозицію. Спільними зусиллями можемо зберегти наші ліси від незаконних вирубок.


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp); (045 97) 60-400.


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page