top of page

В Ірпені пройшли змагання зі спортивного орієнтування пам’яті Олександра Шеремета

Громада Ірпеня доклала багато зусиль, щоб відновити життя на звільнених від російських окупантів територіях. Повернулись не лише люди, а й спортивні заходи.


22 квітня у незламному Ірпені відбулись змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті запеклого орієнтувальника, тренера-викладача Ірпінської ДЮСШ Олександра Шеремета. Він був першим у Приірпінні майстром спорту України зі спортивного орієнтування. Більше року минуло, як російські окупанти забрали його життя. У перші дні війни він вивіз свою сім’ю з Ірпеня, але невдовзі повернувся у місто, щоб доглядати за батьком та допомагати знайомим. 25 березня Олександра схопили російські військові. 31 березня його тіло привезли до моргу в Боярці, на грудях було п’ять отворів від куль.

На учасників чекали захоплюючі дистанції (різні для кожної вікової групи), сюрпризи, цікаві місцевості — знайомство з найдовшою на Київщині набережною та затишним парком.


Крім змагань, на арені працювали 7 локацій Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» — сотні спортсменів і містян мали змогу отримати задоволення від різних видів рухової активності: лабіринт, водний туризм, туристичні вузли скелелазіння тощо.