top of page

В Ірпені пройшли змагання зі спортивного орієнтування пам’яті Олександра Шеремета

Громада Ірпеня доклала багато зусиль, щоб відновити життя на звільнених від російських окупантів територіях. Повернулись не лише люди, а й спортивні заходи.


22 квітня у незламному Ірпені відбулись змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті запеклого орієнтувальника, тренера-викладача Ірпінської ДЮСШ Олександра Шеремета. Він був першим у Приірпінні майстром спорту України зі спортивного орієнтування. Більше року минуло, як російські окупанти забрали його життя. У перші дні війни він вивіз свою сім’ю з Ірпеня, але невдовзі повернувся у місто, щоб доглядати за батьком та допомагати знайомим. 25 березня Олександра схопили російські військові. 31 березня його тіло привезли до моргу в Боярці, на грудях було п’ять отворів від куль.

На учасників чекали захоплюючі дистанції (різні для кожної вікової групи), сюрпризи, цікаві місцевості — знайомство з найдовшою на Київщині набережною та затишним парком.


Крім змагань, на арені працювали 7 локацій Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» — сотні спортсменів і містян мали змогу отримати задоволення від різних видів рухової активності: лабіринт, водний туризм, туристичні вузли скелелазіння тощо.


Муніципальна варта Ірпінської міської ради організувала належний рівень безпеки для учасників івенту, тимчасово обмежуючи рух автомобілів на маршруті орієнтування. В рекреаційних зонах, по яких проходив маршрут, патрулювали додаткові наряди наших інспекторів. На ірпінській набережній, де знаходився фініш, місця активності та найбільша кількість людей, Муніципальною вартою для обізнаності із ситуацією використовувались дрони. Пропонуємо ознайомитись з відзнятими моментами заходу та помилуватись весняною красою набережної:

Приємно бачити, як попри усі складності громада повертається до звичного ритму життя. Не забуваємо дякувати Силам безпеки і оборони України за можливість проводити масові заходи у цей буремний небезпечний час!

Українці — нація незламних!

Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів