top of page

В Ірпені пройшов День донора – колектив Муніципальної варти прийняв участь у заборі крові

Щоб підтримати роботу центрів крові, сьогодні у приміщенні невідкладної допомоги Ірпінської міської поліклініки по вул. Садовій, відбувся платний День донора крові, в якому могли взяти участь усі охочі віком від 18 до 60 років. Працівники Муніципальної варти Ірпінської міської ради традиційно приєднались до акції добровільного забору крові.

Кров заради життя: День донора в Ірпені.
Кров заради життя: День донора в Ірпені.

Здача крові є актом солідарності, що рятує життя, а послуги з постачання безпечної крові та її продуктів є найважливішим елементом всіх систем охорони здоров'я. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій, кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг. Кров потрібна людям, які травмувалися внаслідок ДТП, нещасних випадків, стихійних лих тощо. Періодичні кровоспускання, які дорівнюють одній донорській дозі, абсолютно безпечні для здоров'я донора. В здачі крові є й багато позитивних моментів, наприклад – комплексне обстеження, в тому числі і на трансмісивні інфекції.


До того ж, періодичні донації зменшують ризик розвитку серцевого нападу та безумовно сприяють покращенню психічного стану людей, у донорів крові відмічаються набагато вищі показники задоволеності життям. Коли ж дефіциту донорської крові не існує – це один із показників сформованості національної свідомості. Тому закликаємо всіх ірпінчан не залишатися осторонь, і приймати участь в майбутніх благодійних заходах по забору крові!


Працівники Муніципальної варти долучаються до здачі крові на постійній основі, і за свою регулярну та активну громадську позицію щодо донорства, були відмічені подякою від «Київського обласного центру служби крові», який сьогодні проводив забір крові.

Подяка Муніципальній варті

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page