top of page

В Ірпені пройшов День донора – співробітники Муніципальної варти прийняли участь у заборі крові

Щоб підтримати роботу центрів крові, сьогодні в приміщенні невідкладної допомоги Ірпінської міської поліклініки по вул. Садовій відбувся платний День донора крові, в якому могли взяти участь всі охочі віком від 18 до 60 років. Колектив Муніципальної варти не пропускає жодну донацію крові що проходить в Ірпені, і в сьогоднішній акції добровільного забору крові ми також прийняли участь.

Кров заради життя: Муніципальна варта взяла участь у Дні донора в Ірпені
Кров заради життя: Муніципальна варта взяла участь у Дні донора в Ірпені

Кров у добровольців в донорському залі приймали спеціалісти «Київського обласного центру служби крові». Медики виразили велику вдячність всім присутнім донорам, хто здав кров та врятував життя!


Здача крові є актом солідарності, що рятує життя, а послуги з постачання безпечної крові та її продуктів є найважливішим елементом всіх систем охорони здоров'я. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій, кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг. Кров потрібна людям, які травмувалися внаслідок ДТП, нещасних випадків, стихійних лих тощо.


Донорство врятувало багато життів, але здавати кров – це не лише шляхетно, а й корисно для здоров’я. У донорів суттєво зменшується ризик серцево-судинних захворювань, раку легенів, прямої кишки, шлунка й гортані, гемахроматозу, менше проявів запалень, краще знешкоджуються вільні радикали. Крім того, донори безкоштовно здають аналізи на ВІЛ, гемоглобін, сифіліс, гепатити B та С, які варто регулярно проходити всім.


Тому закликаємо всіх ірпінчан не залишатися осторонь, і приймати участь в майбутніх заходах по забору крові! Донорство — це корисно, безболісно та життєво необхідно!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page