top of page

В Ірпені пройшов День донора – співробітники Муніципальної варти прийняли участь у заборі крові

В Ірпені відбувся черговий День донора крові. Заготівлю дорогоцінного біоматеріалу провела виїзна бригада Київського обласного центру служби крові. Тимчасовий донорський пункт розгорнули в Ірпінській центральній поліклініці. Цього разу доєднались до благородної справи близько ста містян, поповнивши обласний банк крові майже на 40 літрів рятівного біоматеріалу. Колектив Муніципальної варти не пропускає жодну донацію крові, що проходить у нашому місті, і в сьогоднішній акції добровільного забору крові ми також прийняли участь.

Підтримайте пацієнтів і військових, ставайте донором крові, рятуйте життя!
Підтримайте пацієнтів і військових, ставайте донором крові, рятуйте життя!

В Україні завжди існував дефіцит донорської крові, й наразі ця проблема стала особливо гострою. Під час війни потреби у компонентах крові збільшились вдвічі — їх потребують не тільки цивільні, а і наші захисники, яким ми маємо гідно віддячити своєю підтримкою. Потреба в донорській крові лишатиметься стабільно високою аж до перемоги, і ми всі маємо робити свій невеличкий внесок!


Не скасувала війна і планових ургентних операцій, онкологічних захворювань та можливих ускладнень при пологах. Для того, щоб лікарі могли врятувати життя пацієнту потрібен сталий запас компонентів крові.


Донорство врятувало багато життів, але здавати кров – це не лише шляхетно, а й корисно для здоров’я. Також приємним бонусом для донорів є те, що вони отримують безкоштовно не тільки попереднє обстеження до донації, а й обстеження на такі інфекції, як гепатит С, ВІЛ/СНІД, сифіліс. Окрім цього, донори, які не знають свою групу крові та резус-фактор, можуть дізнатись їх безпосередньо до процедури здачі крові.

Давайте робити добру справу разом – рятувати життя в тилу!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page