top of page

В Ірпені пройшов підсумковий захід 2020-го року з питань громадської безпеки на території Київщини

21 грудня в актовій залі Ірпінської міської ради з дотриманням усіх карантинних вимог пройшов останній в цьому році захід «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон». Його метою було підведення підсумків роботи ГС «Громадська безпека +380», яка об'єднує громадські формування з охорони громадського порядку Київської області. Також були намічені плани на прийдешній рік, головні з яких це покращення координації з органами влади та правоохоронними структурами з питань публічного правопорядку для ефективної боротьби зі злочинністю та профілактики злочинів.

«Громадська безпека +380» - підбили підсумки, намітили плани на 2021-й рік

Цього разу по причині карантинних обмежень у з'їзді не змогли взяти участь всі бажаючі, тим не менш, в гості до Ірпеня на форум з’їхалися командири та заступники громадських формувань з охорони громадського порядку різних міст Київщини — Обухова, Борисполя, Вишневого, Українки, Боярки, та села Тарасівки.


Учасників заходу привітав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Він підкреслив значну роль громадських формувань, та відмітив заслугу «Ірпінської муніципальної варти» у збереженні майна міста і забезпеченню публічного порядку.


Голова спілки «Громадська безпека +380» Володимир Бардецький поділився планами на наступний рік — проведення на базі великого міста загальноукраїнського форуму громадських формувань з охорони громадського порядку, комунальних підприємств, та інших структур, що переймаються публічною (громадською) безпекою. Також в найближчих планах на 2021-й рік є зустріч з новообраними головами територіальних громад, де діють громадські формування, та зустріч з керівництвом Головного управління Національної поліції в Київській області для обговорення шляхів поглиблення кооперації в питаннях безпеки в громадах.


За плідну співпрацю, взаєморозуміння при виконанні завдань щодо забезпечення охорони публічної безпеки і порядку, запобіганні адміністративних та кримінальних правопорушень Головним управлінням Національної поліції в Київській області в 2020-му році було відзначено три громадських формування, і окремим їх членам було вручено листи-подяки. Приємно відмітити, що серед них і ГФ з ОГП «Ірпінська муніципальна варта»!


PS. Детально про громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» читайте в нашому матеріалі.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page