top of page

В Ірпені стартував курс «Підготовка населення до національного спротиву»

Розпочато навчальний курс елементарним знанням військової справи в Ірпінському центрі спротиву.

Нагадаємо, що в рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України в Ірпінській міській територіальній громаді, Добровольчим формуванням ІМТГ №1, Муніципальною вартою та відділом з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи ІМР здійснюється безоплатне навчання цивільного населення по Програмі, затвердженій командуючим військ ТрО Збройних Сил України.


Заняття проводяться інструкторами ДФІМТГ№1 у сформованих навчальних групах за різними напрямами. Навчальна програма охоплює широкий спектр тем, включаючи психологію, основи лідерства, базову першу допомогу, тактичну медицину, військову топографію, зв'язок, виживання в складних умовах, підготовку з РХБ захисту, інженерну підготовку, вогневу підготовку.


Перші заняття з вивчення статутів ЗСУ, психологічної, інженерної, тактичної і вогневої підготовки були більшою мірою теоретичними, хоча кожен вже провів неповну розбірку/збірку АК. Далі — значно більше практики, що дозволить курсантам відпрацювати свої нові знання у змодельованих сценаріях.


Цей курс не лише розширить знання і практичні вміння військової справи, але й додасть кожному впевненості у вмінні допомогти іншим в непередбачуваних ситуаціях, що є цінним ресурсом для створення спроможної та стійкої спільноти.


Після проходження курсу базової підготовки, який розрахований на 100 навчальних годин, учасники стануть не тільки стійкішими та більш обізнаними, а й отримують відповідні сертифікати.


📷Національний спротив. Підготовка.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page