top of page

В Ірпені стартує двомісячник з благоустрою: що планують

З 1 квітня по 31 травня на території Ірпінської міської територіальної громади буде проводитись двомісячник з благоустрою. З метою наведення належного санітарного стану на території громади, під час двомісячника благоустрою передбачено провести ряд заходів з впорядкування зелених зон, прибудинкових територій, ремонту дитячих та спортивних майданчиків, висадження зелених насаджень, тощо.

Головною метою двомісячника є прибирання міста та селищ після зими та досягнення належного рівня чистоти, благоустрою та комфорту.
Головною метою двомісячника є прибирання міста та селищ після зими та досягнення належного рівня чистоти, благоустрою та комфорту

До виконання робіт будуть залучені комунальні підприємства та управління, ЖК і ОСББ, громадські організації, політичні партії, суб’єкти господарювання що знаходяться і ведуть свою діяльність на території Ірпеня, та просто небайдужі жителі громади.


В ході двухмісячника з благоустрою буде здійснений такий комплекс заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою міста:

- Проведення ряду толок по прибиранню території міста.

- Ремонт шляхів, тротуарів, павільйонів на автобусних зупинках.

- Благоустрій прибудинкових територій; прибирання та приведення в належний стан дитячих та спортивних майданчиків.

- Роботи з визначення та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

- Роботи з озеленення міста.

- Демонтаж незаконно розміщених рекламних засобів.

- Роз'яснювальна робота з питань збереження чистоти навколишнього середовища; доведення до громадян положень Правил благоустрою.


Закликаємо громадськість долучитися до двомісячника благоустрою, щоб зробити Ірпінь ще більш охайним і чистим, бо спільними зусиллями можна досягти найбільш вагомих результатів!


Нагадаймо, що дотримуватися правил благоустрою також приватні підприємці та мешканці міста. Вони повинні дбати та належним чином доглядати за територіями, що перебувають у їх власності чи тимчасовому користуванні.


У випадку виявлення порушень правил благоустрою міста, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти ІМР за телефонами: 📱(073) 07-00-557 або 📞(04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page