top of page

В Ірпені продовжили дію більшості карантинних обмежень по 30 квітня

На території Ірпінської міської територіальної громади ще на тиждень продовжили дію більшості запроваджених раніше карантинних обмежень «червоної зони». Таке рішення ухвалено місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Разом із тим, окремі заборони відтепер скасовані.

Зокрема, як і дотепер, заборонено приймати відвідувачів у закладах громадського харчування, в ТРЦ, закладах торгівлі й побутового обслуговування (крім названих нижче), розважальних закладах, спортивних залах, фітнес-центрах, установах культури. Заборонена також робота непродовольчих ринків і павільйонів, проведення всіх масових культурних, розважальних, спортивних, рекламних та інших заходів. Школи й ліцеї продовжуватимуть навчання в дистанційній формі, дитсадки залишаться закритими, заклади позашкільної освіти, гуртки і клуби не проводитимуть занять у приміщеннях.


При цьому дозволяється робота закладів громадського харчування на виніс та адресна доставка їжі, прийом відвідувачів на торговельних площах, не менш ніж 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами й виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, ветеринарними препаратами й кормами для тварин, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, насінням і засобами захисту рослин. Дозволена робота перукарень і салонів краси (за попереднім записом), операторів поштового зв’язку, фінансових установ, автозаправних комплексів (без зон харчування); дозволяються медичні й ветеринарні практики, ремонт і техобслуговування транспортних засобів, ремонт комп’ютерів і побутових виробів, надання телекомунікаційних послуг, збирання й заготівля відходів. Автобуси й електропоїзди можуть перевозити пасажирів «у кількості більшій, ніж 50 відсотків місць для сидіння».


Комісія, як і раніше, рекомендує керівникам комунальних підприємств, закладів і установ переводити на дистанційну роботу працівників, які мають дітей дошкільного й молодшого шкільного віку. Очільники закладів охорони здоров’я й освіти мають організовувати дезінфекцію приміщень. Продовжить свою роботу волонтерський штаб, який надає допомогу літнім людям.


Водночас комісія вирішила відкрити мангальні зони в парках, скверах і на набережній, дозволила проведення продовольчих ярмарків, а також роботу літніх майданчиків біля закладів харчування (вони можуть бути заповнені відвідувачами лише наполовину).


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page