top of page

В ірпінське озеро запустили тонну риби

Осінь – пора зариблення водойм. 24 листопада Муніципальна варта долучилась до акції із зариблення озера, розташованого в мікрорайоні БКЗ в Ірпені.

Це зариблення – експериментальне, його ініціювали учасники громадської організації «Рибалки Ірпеня». В озеро запустили майже тонну молодих 150-грамових коропів. Крім членів спілки, до зариблення озера долучились місцеві жителі разом з дітьми, міський голова Олександр Маркушин та радник міського голови Андрій Літвинов, а також представники Муніципальної варти Ірпеня. Риба перезимує, підросте і буде втіхою для всіх любителів риболовлі!


Дякуємо спілці «Рибалок Ірпеня», які проявляють громадську активність, допомагають контролювати безпечну риболовлю в місті та підтримують чистоту і порядок на наших озерах. Більше того – навесні вони планують облагородити територію озера, а після наведення благоустрою ще раз запустити в нього рибу.


«Муніципальна варта» Ірпінської міської ради закликає громадян бути відповідальними і дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства. Якщо ви стали свідком порушення даних Правил, виявили встановлені незаконні знаряддя лову на території Ірпінської громади – робіть відеофіксацію та невідкладно повідомляйте на «гарячу лінію» Муніципальної варти: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400 (цілодобово).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page