top of page

В Ірпінському парку виявили неповнолітніх з газовими балончиками і предметами, схожими на зброю

Новорічна ніч для працівників Муніципальної варти була насиченою. На годиннику – пів на шосту, на чергову частину надійшов черговий виклик – отримана інформація про компанію молодиків в парку Письменників, у яких є предмети, схожі на зброю.


Зі слів небайдужої заявниці, під час нічної прогулянки парком її компанія побачила групу підлітків, одному з яких після святкування Нового року стало зовсім зле. В процесі надання йому допомоги, у молодого чоловіка помітили предмет, схожий на зброю, після чого жінка одразу викликала наряд Муніципальної варти.


Прибувша на місце події група швидкого реагування виявила в парку Письменників групу осіб, більшість з яких неповнолітні. При огляді місця події виявлено 2 предмети схожі на пістолети і кейс з набоями до них, розкладний ніж, та 2 газових балончики сльозогінної та дратівної дії. На запитання де дістали усі ці предмети, один з хлопців відповів: «Замовив пістолети в інтернеті – хотів зробити батькові подарунок, а балончик йшов як бонус». Інспектори Муніципальної варти негайно викликали співробітників сектору ювенальної превенції та слідчо-оперативну групу, працівникам яких молоді особи були передані для подальших дій.


Виражаємо вдячність небайдужим громадянам, та нагадуємо всім жителям та гостям міста, що Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово 7 днів на тиждень. Гаряча лінія Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp); (045 97) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page