top of page

В ірпінському сквері Матері встановлено гучномовець для інформування та оповіщення відвідувачів

Ірпінські парки та сквери – осередок міського життя у будь-яку пору року. Сквер Мами став першою зоною відпочинку в Ірпені, обладнаною не тільки камерами відеоспостереження і кнопкою тривожного виклику, а й рупорним IP гучномовцем для інформування та оповіщення населення.

Завдяки цій системі оповіщення, з чергової частини Муніципальної варти можна транслювати на гучномовець різні повідомлення інформаційного характеру, або ж оповіщати відвідувачів про виникнення надзвичайної ситуації. Інформація на рупорний всепогодний гучномовець передається по міській оптоволоконній мережі Муніципальної варти. Наразі, 2 рази на день (у денний і вечірний час доби) транслюється інформація щодо правил поведінки в рекреаційних зонах Ірпеня.


Аналогічна сучасна ІР система оповіщення незабаром буде встановлена в районі залізничного мосту.


Наявність чіткого механізму оповіщення одна з основних у сфері захисту населення, вкрай необхідна для всіх об'єктів, які передбачають скупчення великої кількості людей.


Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.


Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page