top of page

«Герой парковки» поставив машину біля баків: місцеві мешканці «прикрасили» машину мішками зі сміттям

Що буває, коли своїм автомобілем загороджуєш сусідам доступ до контейнерів зі сміттям, ускладнюєш доїзд сміттєвозів до контейнерів, і, відповідно, можливість своєчасного вивезення відходів? «Герой паркування» може отримати від місцевих мешканців «прикрасу» на своє авто у вигляді мішків зі сміттям.

Подейкують, що паркування біля контейнерів для сміття – це погана прикмета.
Подейкують, що паркування біля контейнерів для сміття – це погана прикмета. 🤷‍♂️

До уваги водіїв! Якщо забули, то ми нагадуємо – відповідно до ПДР, паркувати авто на відстані ближче ніж за п'ять метрів до контейнерів заборонено!

Стоянка транспортних засобів ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства заборонена згідно з підпунктом "Е" пункту 15.10, розділу 15 Правил дорожнього руху.

Ставтесь з повагою до інших людей та не створюйте їм незручності. Не ускладнюйте доїзд сміттєвозів до контейнерів, заважаючи оперативному очищенню щоб уникнути неприємного запаху та неестетичного вигляду.

«Гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page