top of page

ГФ «Ірпінська муніципальна варта» отримало подяки від Національної поліції та Служби безпеки України

Здобутки та досягнення «Ірпінської муніципальної варти» за підсумками року.


Підходить до кінця 2023-й рік, протягом якого Ірпінська муніципальна варта, як і завжди, тісно співпрацювала з поліцією Київської області у забезпеченні охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань, чергувань у складі мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству «Поліна» тощо.


Нам дуже приємно, що за співпрацю з поліцією Київщини Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» отримало лист-подяку від ГУ Національної поліції в Київській області. Керівництво Головного управління та особисто заступник начальника, полковник поліції Максим Очеретяний, висловили щиру вдячність за плідну співпрацю, активну участь у проведенні безпекових заходів, вагомий внесок у протидію правопорушенням та забезпечення громадського порядку на території Київщини.


Ще одна втішна звістка для членів нашого ГФ наприкінці року – подяка від СБУ! Головне управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області відзначило наше формування грамотою за внесок у забезпечення цілісності України і активну позицію у протидії військовій агресії.


Дякуємо за довіру та визнання і сподіваємося, що наша співпраця й надалі сприятиме вирішенню проблем безпеки в Київській області у цей складний час!


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page