top of page

Два дні – дві небезпечні знахідки!

Минулого тижня на території Ірпеня було виявлено два нерозірваних 120 мм артилерійських снаряди з вибухником.

Сапери (розмінування) Муніципальної варти отримали і опрацювали 2 заявки щодо нерозірваних 120 мм артилерійських снарядів з вибухником. Перший знайшли неподалік блок-посту «Жираф». Наступного дня аналогічний боєприпас був виявлений на території приватного будинку по вул. Полтавська. Це все райони активних бойових дій.

Окупанти залишили після себе велику кількість мін, нездетонованих снарядів та інших небезпечних залишків війни. Саперами багатьох служб вже проведена величезна робота по розмінуванню і очищенню територій. Але роботи ще дуже багато!


Місто відновлюється і активно живе, але вкотре нагадуємо: не втрачайте пильність! На територіях, де відбувались бойові дії, слід поводитись як на небезпечних!


Снаряди і міни, які не спрацювали, можуть вибухнути будь-якої миті, і не тільки завдати шкоди майну, але й призвести до загибелі або каліцтва.

Вибухонебезпечні залишки війни дуже нестійкі до зовнішнього впливу і можуть вибухнути при будь-якій взаємодії з ними. Спричинити його можуть різні фактори, наприклад: удар, струс, тертя, наїзд транспортом, нагрівання від розведення багаття на місці, де ґрунти вже "поглинули" вибухонебезпечний предмет.

Ілюстрація влучання 120 мм снаряду. Сумська область, село Студенок
Ілюстрація влучання 120 мм снаряду. Сумська область, село Студенок

Пам`ятаємо, якщо ви знайшли вибухонебезпечний або підозрілий предмет, ні в якому разі не наближайтесь до нього та не чіпайте. Це може коштувати вам життя! Лише фахівці з розмінування можуть визначити, предмет безпечний чи ні і вилучити його.

Нагадаємо, у разі виявлення підозрілих предметів мешканці Ірпінської територіальної громади можуть звернутися на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400.

Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page