top of page

Двічі за два дні намагалась пограбувати той самий магазин: патрульні ДФІМТГ стали на заваді

Як відомо, злочинець завжди повертається на місце злочину. Так сталося і в супермаркеті «ЛотОК» в Ірпені по вул. Северинівська. Злодійка двічі намагалась викрасти товари з одного й того ж самого магазину.


Перший інцидент трапився 31 липня проти ночі, під час комендантської години, коли супермаркет вже був зачинений, невідома особа шляхом пошкодження вікна проникла всередину.


Першими на місце події прибули патрулі Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1, та виявили в торговій залі жінку в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння з рюкзаком, доверху набитим електронними та звичайними цигарками. Затриману патрульні ДФІМТГ передали також оперативно прибувшим працівникам поліції, для проведення слідчих дій. Виявилось, що жінка місцева і вже мала проблеми із законом та була раніше судима.

1 серпня, за добу після першої спроби, жінка намагалась здійснити повторну крадіжку з того самого супермаркету. Цього разу проникнути в магазин вона вирішила трохи раніше — ввечері, незадовго до початку комендантської години. Щоправда, на заваді їй стали уважні місцеві жителі, які почули звук розбитого скла. Патруль ДФІМТГ №1 швидко відреагував на повідомлення від небайдужих громадян, які повідомили про даний інциндент. Вже знайома патрульним зловмисниця цього разу навіть вигадала жалісливу історію — нібито їй конче треба корм щоб нагодувати собачку.

Шановні жителі громади, нагадуємо про цілодобову «гарячу лінію» патрульної служби першого добровольчого підрозділу Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці та Діброва).

В режимі 24/7 приймаються виклики щодо:

  • мародерства;

  • підозрілих осіб;

  • порушень громадського порядку;

  • порушень комендантської години;

  • виконання завдань щодо розмінування.

Запишіть собі та передайте рідним і близьким — (068) 379-92-27

Доступні месенджери Viber, Telegram та WhatsApp.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page